تصفیه فاضلاب

کلیه روشها برای رهایی از مشکلات ناشی از وجود ناخالصی قبل از ورود اب به داخل واحد صنعتی را تصفیه خارجی گویند که شامل روشهایی چون اهک زنی استفاده از رزین ها ی تعویض یونی و فیلتراسیون می باشد.

تصفیه فاضلاب 

ادامه

تصفیه اب وفاضلاب

شرکت اطلس اب سازنده سیستم های تصفیه اب وفاضلاب
آب خام نیازمند طی نمودن مراحل مختلفی است تا به کیفیت موردنظر جهت کاربری به عنوان آب آشامیدنی برسد . به عنوان مثال : لخته سازی – زلال سازی – حذف آهن و منگنز- فیلتراسیون – تنظیمPH- گندزدایی – کنترل طعم وبو .

ادامه

روشهای تصفیه فاضلاب

.تصفیه فاضلاب به طور طبیعی در اثر فعالیت میکروارگانیسمها، مواد آلی به دی اکسیدکربن، کربن، آب و بخش کمی از آنها نیز به ترکیبات معدنی پایدار تجزیه می شوند. این روش به دو صورت هوازی و بی هوازی انجام می شود.

ادامه

پکیج تصفیه فاضلاب

 شرکت های فعال در زمینه آب و فاضلاب از چندی پیش اقدام به طراحی پکیج تصفیه فاضلاب جهت بازیافت بخشی از آب مصرفی نمودند. پساب خروجی از این پکیج تصفیه فاضلاب دارای کیفیت لازم استفاده جهت در آبیاری فضای سبزوبازگشت به چرخه طبیعت  خواهد بود.

ادامه

سیستم تصفیه فاضلاب

شرکت اطلس اب سازنده سیستم تصفیه فاضلاب  مفتخر به ارایه خدمات طراحی ساخت اجرا سیستم های تصفیه اب وفاضلاب می باشد

ادامه

پکیج تصفیه فاضلاب، پکیج تصفیه فاضلاب بهداشتی

پکیج تصفیه فاضلاب، پکیج تصفیه فاضلاب بهداشتی
پکیج تصفیه فاضلاب، پکیج تصفیه فاضلاب بهداشتی
پکیج فلزی و پلی اتیلنی تصفیه فاضلاب انسانی، پکیج تصفیه فاضلاب بهداشتی،
پکیج تصفیه فاضلاب صنعتی و پکیج پلی اتیلن تصفیه فاضلاب بیمارستانی
با توسعه شهرها و افزایش جمعیت شهرنشین، نیاز به احداث مجتمع های مسکونی بیش از پیش نمود پیدا کرد.
* یکی از مهمترین موارد استفاده از آب خروجی پکیج تصفیه فاضلاب , تامین آب فلاش تانک ها , تامین آب و آبیاری فضای سبز هتل , آپارتمانها و بیمارستان ها و ... میباشد .
ساخت بیمارستانهای بزرگ تر و هتل ها از دیگر نیازهای این توسعه جمعیت می باشد. بحران هایی که در صورت عدم چاره اندیشی در آینده، بشریت با آن روبرو خواهد بود، بحران غذا، آب، آموزش، اشتغال، بهداشت و ... خواهد بود.
در ایران بعد از اجرای طرح تحول اقتصادی و کاهش تصدی گری دولت در اقتصاد، روزانه شاهد مطرح شدن بحث هایی منجمله افزایش قیمت حامل های انرژی و آب می باشیم. نظر به اینکه بهای تمام شده این اقلام با قیمت فروش آنها در حال حاضر تفاوت فاحشی دارد، بکار گیری روش های بازیافت را روز به روز مقرون به صرفه تر می نماید.

ادامه

مقاله تصفیه فاضلاب

باتوجه به روند افزایش جمعیت در شهرهای بزرگ که خود بصورت طبیعی باعث افزایش میزان فاضلاب شهری میگردد زمینه تشکیل سیستم جمع آوری و تصفیه فاضلاب شهری امری لازم و ضروری به نظر میرسد . در این تحقیق سعی شده بصورت اجمالی در مورد فاضلاب و تصفیه و برگشت آن به سیستم آبرسانی نگاهی گذرا داشته باشیم  

ادامه